Ostoskori
essence liquid ink eyeliner 01 3 ml
2,99 €
996,67 €/l
Toimitus
Ei saatavilla
Nouto myymälästä
Ei saatavilla
Tuotekuvaus
Tuotekuvaus
Tämä on ”must-have” rajausväri! Liquid ink-rajausvärin erityisen ohut aplikaattori tekee mustan, tarkan rajauksen tekemisestä helppoa kuin lasten leikin.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
- Tuotekoodi
- 4250587705454
- Paino (kg)
- 0.003
- Pakkauskoko
- 0.003 l
- Valmistusmaa
- Luxemburg
- Ainesosat
- INGREDIENTS: AQUA (WATER), ALCOHOL DENAT., ACRYLATES COPOLYMER, ACRYLATES/ETHYLHEXYL ACRYLATE COPOLYMER, BUTYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, XANTHAN GUM, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, SODIUM DEHYDROACETATE, CI 77499 (IRON OXIDES).
- Käyttöohje
- Miten piirrät täydellisen viivan kansiisi? Silmänrajauskynää ei tarvitse käyttää yhdellä kertaa: voit aloittaa yksittäisistä pisteistä ripsirajaa pitkin ja yhdistää ne sen jälkeen. Tai luo puolikas kansilinja silmäluomen keskeltä ulkopuolelle ja vedä sitten toinen puoli sisäpuolelta keskelle. Silmänrajausväri kestää erityisen hyvin, jos esitäytät kannen luomivärillä tai jauheella etukäteen.
Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?
Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.