Siirry suoraan sisältöön

Osta nyt edullisesti Prisman Asiakasomistajapäiviltä ke-su 23.–27.4.

Prisma.fi etusivu
Ostoskori
Ohita tuotekuvat
  • Asiakasomistaja-alennus-15 %
Arabia

Arabia lasagnevuoka Uunikokki 2,5l

arvosana4,9/5

(23)arviota

38,17 €

Asiakasomistajahinta

Hinta ilman S-etukorttia: 44,90 €

Nouto myymälästä

Ilmainen

Noudettavissa jopa 2 tunnin kuluessa

Toimitus

Alk. 4,95 €

Saatavilla

Tuotekuvaus

Tapio Yli-Viikari on suunnitellut Uunikokki-sarjaan uuden 2,5L lasagnevuoan. Hieman sisäänpäin kaareutuvan muodon ansiosta vuokaa on helppo käsitellä.

Ominaisuudet

Tuotekoodi
6411801003734
Paino (kg)
0
Pakkauskoko
1 kpl
Valmistusmaa
Thaimaa
Materiaali
VITROPOSLIINI
Muut ominaisuudet
  • · pakkasenkestävä
  • · mikronkestävä
  • · uuninkestävä
  • · konepesunkestävä

Arviot

arvosana4,9/5

  • Nimetön

    arvosana5/5

    Kaunis ja käytännöllinen vuoka. Ostin lasagnevuoan, koska valitettavasti entinen yli kymmenen vuotta vanha vuoka särkyi. Vuoka on kaunis ja siinä on hyvä tehdä erilaisia uuniruokia , erityisesti lasagnea. Vuoka sopii myös leivontaan.

    2 vuotta sitten
  • Nimetön

    arvosana5/5

    Vihdoinkin riittävän iso! Meidän perheen herkkuruoka on kautta aikain ollut lasagne. Aiemmin tein sen pienempään uunikokki-vuokaan, mutta aina se kuohui uunissa pellille.. Eipä kuohu enää!! Plussaa myös ihanasta uudesta viininpunaisesta väristä

    2 vuotta sitten

Oletko tyytyväinen tuotetietoihin?

Ovatko tuotetiedot riittävät? Jos tuotetiedoissa on puutteita tai niitä voisi muuten parantaa, anna palautetta.

Anna palautetta, Avautuu uuteen välilehteen